Alpina показала свій варіант виконання B7 xDrive 2020

Через місяць після прем’єри оновленого BMW сьомої серії свою інтерпретацію «сімки» представила компанія Alpina. Седан B7 xDrive 2020 модельного року заснований на рестайлінговому «баварці» і отримав слідом за ним ряд покращених компонентів. Це, серед іншого, більш досконалий асистент водія з активним захистом від зіткнень при перестроюванні, детекцією не тільки пішоходів, а й велосипедистів, а також посилена шумоізоляція ззаду.

Ззаду вже за традицією встановлена ​​четвірка еліптичних вихлопних патрубків, які завершують вихлопну систему з нержавіючої сталі. Вона оснащена перемикаються клапанами для зміни звуку (режими «Спорт» і «Комфорт»). Мотор B7 зберіг ті ж номінальні параметри, що були у нього раніше. Як і на дореформеному B7, бітурбовісімка 4.4 тут видає 608 к.с. і 800 Н • м. Однак це не означає, що нинішнє оновлення не торкнулося двигуна.

У Альпіні встановили новий турбокомпресор з турбінним колесом діаметром 54 мм (було 50 мм) і змінили конструкцію інтеркуліров з з’єднувальним каналом між половинками V8, що знижує пульсації повітря на впуску. Разом зі зміненою програмою управління мотором це дозволило отримати 100% від максимального крутного моменту вже з 2000 об / хв (і аж до 5000), тоді як раніше пік тяги досягався в діапазоні 3000-5000 об / хв.

З інших особливостей Альпіни: восьмиступінчастою “автомат” ZF з перенастроєним софтом і посиленими деталями, пневмопідвіска, яка опускає кузов на 15 мм на швидкості вище 225 км / год, а до 32 км / год дозволяє натисканням кнопки підняти його на 20 мм для проїзду проблемних ділянок. Розгін з нуля до 60 миль / год (97 км / год) виявився поліпшений на 0,1 с (тепер 3,5), аналогічно скоротився час розгону до сотні (з 3,7 с до 3,6).

Максималка підросла з 310 км / год до 330. Тут є цікавий факт. Стандартні шини на моделі – 20-дюймові марки Michelin, а в якості опції можна отримати 21 дюйм з відповідним розміром класичних колісних дисків від Альпіни. Але в США у B7 є ще одна опція (без доплати) – 20-дюймові всесезонні шини. І з ними максималка буде обмежена всього на рівні 209 км / год.

У США продажі стартують в третьому кварталі. Початкова ціна седана становить $ 142 695 с урахуванням доставки до дилера. Решта особливості цілком передбачувані. Наприклад, тут є повний привід з калібруваннями Альпіни і повнокероване шасі, регульовані електронікою амортизатори з особливими настройками знову ж від Альпіни, шкіра наппа в інтер’єрі і вибір декоративних вставок (чорний рояльний лак або мирт), керамічні вставки, опціональні задні крісла Executive Lounge з масажем і вентиляцією, розважальна система для другого ряду з парою десятидюймових екранів і плеєром Blu-ray. З’явився на машині покращений трасовий автопілот Extended Traffic Jam Assistant, керуючий автомобілем на швидкості до 60 км / год, за умови що водій все одно продовжує дивитися на дорогу (за його обличчям спостерігає камера в салоні).