Opel Vivaro стане електричним

Opel Vivaro 3-го покоління був представлений публіці не так давно, але в Європі транспортний засіб надійде в продаж вже в кінці лютого.

А через рік з’явиться і електрична версія. Новий Vivaro доступний в трьох різних довжинах: 4,60 м, 4,95 м і 5,30 м. Вибравши найдовшу версію фургона, власники зможуть розміщувати всередині об’єкти довжиною до 4.02 метрів. Ця модель має вантажопідйомність в 1400 кг, помістити вантаж користувачі зможуть через задні двері і розсувні бічні двері.

Фахівці повідомляють, що автомобіль зможе вмістити в себе до 6 пасажирів. Фургон має безліч функцій. Це і 7-дюймова інформаційно-розважальна система, система навігації та інтеграція смартфонів через Apple CarPlay і Android Auto. В автомобіль були додані також і функції безпеки: система розпізнавання дорожніх знаків, система попередження про пряме зіткнення, система автоматичного аварійного гальмування і адаптивний круїз-контроль.

У США вартість авто становить 24-27 тисяч доларів, відповідно меншу суму віддадуть за базову комплектацію. У наступному році автовиробник планує представити електричну версію. В даний час ніяких подробиць компанія про майбутню модель не повідомляє.