Toyota Prius відкликається на оновлення софту

У разі будь-якої несправності гібридної системи хетчбек Toyota Prius повинен переходити в «відмовобезпечний режим». Але, на жаль, в «рідкісних ситуаціях» замість переходу силова установка просто вимикається, і машина глухне під час руху.

Спасибі, що хоч органи управління залишаються в робочому стані. Потрібно оновлювати софт, і з цієї причини відгукуються 802 гібрида Prius, проданих з сьомого травня 2009 року по 29 січня 2014 го.

В Америці разом з хетч під роздачу потрапили компактвени Prius v (на фото), зібрані в 2011-2014 роках. На батьківщині бренду також постраждала модель Auris. Кампанія відкликання – глобальніше нікуди. Винуватцем названий збій софта для модуля IPM (Intelligent Power Module) в інвертор, який через надлишок напруги вирубує гібридну систему. Акція стартувала на початку жовтня 2018 року і охопить 2,43 млн гібридомобілів. Велика частина з них, за даними Reuters, доводиться на Японію (1,25 млн машин) і Північну Америку (807 329 штук). Ще 290 000 одиниць реалізовано в Європі. Решта – в Китаї, Африці та інших регіонах.