Позашляховик УАЗ Патриот отримав пакет доопрацювань

В сегменті середньорозмірних позашляховиків вкотре оновлений УАЗ Патріот лідирує з великим відривом (підсумок 2018 року – 15 422 примірники). Це пояснюється і значною прохідністю, і цінами, які навіть після зростання минулої осені і ще одного, вже в 2019-му, все одно залишаються помітно нижчими, ніж у суперників. Тепер УАЗ вирішив привернути додаткову увагу до моделі, збільшивши список доступних опцій для початкових і середніх комплектацій.

При останньому оновленні машина отримала більш потужний мотор, а також модернізовані передню і задню підвіски, рульове управління, зчеплення і «механіку», поліпшену шумоізоляцію. Так, для рівнів «Класік» та «Оптимум» з лютого можна буде замовляти противотуманки, які були раніше їм недоступні.

У «Класику» у вигляді опції прийде мультимедійний комплекс з сенсорним екраном, шістьма динаміками і навігацією, додатковий обігрівач салону.

Зараз такий набір є опцією для більш дорогого «Престижу», а в «Максимумі» стоїть за умовчанням. Ну а в «Престиж», знову ж таки з лютого, з’явиться опція у вигляді датчиків парковки спереду і ззаду, а також камери заднього виду, які зараз присутні тільки в «Максимумі». Ще тут доступні легкосплавні диски різного дизайну, блокування заднього диференціалу (38 900) передпусковий підігрівач з таймером електропідігрів лобового скла і задніх сидінь на «Престиж» , лебідка плюс захист рульових тяг. А до «Класиків» можна купити кондиціонер і підігрів передніх сидінь за 69 900.