Toyota Land Cruiser Prado Style отримала новий дизайн

Російське представництво відкрило прийом замовлень на спеціальну серію позашляховика Toyota Land Cruiser Prado – Style. Вона заснована на комплектації «Елеганс» з дизелем 2.8 (177 к.с., 450 Н • м), шестиступінчастим “автоматом” і повним приводом. Різниця обумовлена зміненим дизайном, а також оснащенням.

У «Стайлі» з’явилися нові накладки на передній і задній бампери, а ще особливі ліхтарі з прозорими корпусами. Крім іншого, версія Style означає 18-дюймові легкосплавні диски, бічні підніжки кузова з підсвічуванням, передню і задню світлодіодну оптику, мультимедійну систему з дев’ятьма динаміками, передпусковий підігрівач двигуна і салону з керуванням через мобільний телефон, центральний замок з подвійним блокуванням, сигналізацію з датчиками внутрішнього обсягу і кута нахилу автомобіля, сім подушок безпеки, систему динамічної стабілізації і блокування заднього диференціала.

Одна з головних привабливих деталей: у порівнянні з «Елеганс» в Style додана шкіряна обробка салону з тисненням Land Cruiser Prado на спинках крісел. Компанія відзначає: за підсумками року найбільш популярними виявилися саме дизельні версії моделі Land Cruiser Prado. Крім того, до цих пір «Елеганс» (це четверта за рівнем комплектація з наявних п’яти) вибирала чверть покупців. Нарешті, в цьому сегменті досить затребувана опція шкіряного салону. У «Стайл» все це зібрано разом, так що даний варіант Prado повинен виявитися ходовим товаром.