Volkswagen Group Components розгортає мережу мобільних зарядних станцій

З першого січня 2019 року підрозділ Volkswagen Group Components стане в концерні незалежної бізнес-одиницею. Однією з основних завдань «юніта» буде розгортання мобільних зарядних станцій, що працюють практично за тим же принципом, що зовнішній акумулятор power bank для смартфона.

Пересувний термінал можна тимчасово встановити де завгодно, наприклад, на великих заходах, громадських парковках, в приміщеннях підприємств і так далі. Користь для розширення зарядної інфраструктури очевидна, скажімо, міській владі проект допоможе визначити найбільш підходящі місця для постійних пунктів.

Volkswagen не приховує, що зарядна колонка заснована на батарейному блоці з інструментарію MEB. Таким способом акумулятори від електромобілів, які з роками втрачають ємність, отримають друге життя. Кожна станція забезпечує швидку зарядку потужністю до 100 кВт. На додаток до електромобілів (до чотирьох штук одночасно) можна «заправляти» велосипеди на батареях.

Загальна ємність терміналу – до 360 кВт • год. Існує можливість підключення до джерел живлення: традиційних мереж або сонячних і вітрових ферм, щоб заряджати станцію (даючи їй до 30 кВт) або використовувати її в якості сховища. Протягом 2019 року Volkswagen Components встановить «шафи» в рідному Вольфсбурзі, а в 2020-му вони будуть впроваджені в інших містах і населених пунктах Німеччини.